Terapie lesem pro děti

Les a jeho účinky působí na děti, stejně tak jako na dospělé. I přes to, že nemají tolik starostí a zvýšenou hladinu stresu, imunitní systém je posilován tak, jako u dospělých. Děti mohou získat kladný vztah k přírodě. Budou vědět co přírodě může škodit a čím ji naopak mohou pomoci. Ukážeme jim, že i v lese může být zábava a že čas strávený v lese může i dětem pomoci být zdravější, plni energie, mohou mít lepší kvalitu spánku a pociťovat celkovou pohodu.

Terapie lesem ve skupině

Ve skupině je výhodou, že si můžeme své pocity a zážitky společně předat a podělit se o ně. Každý si potřebuje najít to své a díky skupině, můžeme vidět, že každý z nás upřednostňuje něco jiného a jeden druhému může být inspirací

Terapie lesem individuálně

Jen průvodce a Vy. Společně můžeme přijít na to, co je přímo pro vás ideální a v čem se cítíte příjemně. Je pro nás důležité, abyste z lesa odcházeli spokojeni, naučili se zapojit všechny smysly a využili léčivou sílu lesa. 

Pokud na to potřebujete svůj klid a prostor, tato volba je pro vás

Terapie lesem pro firmy

Odpočinek a uvolnění potřebuje občas každý. Především lidé, kteří vykonávají vyčerpávající a stresové zaměstnání.

A proto připravujeme program pro zaměstnavatele, aby mohli svým zaměstnancům dopřát možnost naučit se, jak si psychicky i fyzicky odpočinout.