terapie lesem individuálně

 

Pokud by někdo radši do lesa v soukromí a není mu komfortní se dělit o zážitky a pocity s ostatními, je tu možnost individuální terapie.

Jen průvodce a zájemce (možnost v páru), společně přijdeme na to, co je pro vás ideální a v čem se cítíte příjemně. Je pro nás důležité aby byl každý spokojený a naučil se zapojit smysly a využít léčivou sílu lesa a pokud na to potřebujete svůj klid a prostor, toto je volba pro vás.

Dvě až tři hodiny společně strávíme v lese, kde se nejdříve zklidníme, nasajeme atmosféru lesa. Pomalou procházkou budeme prohlubovat naše vnímání okolního púrostředí pomocí zapojování všech našich smyslů. Vše probíhá v klidném a příjemném tempu a povětšinou na lesních cestách. Není tedy nutná žádná speciální  výbava, postačí se obléci na ven podle aktuálního počasí.

V průběhu si budeme povídat o pocitech, které prožíváme a o vlivu lesa na naše tělo a mysl.

Vše zakončíme teplým bylinným čajem.

 

Cena:               2500 kč

Dárkový poukaz

Otevřete dveře do světa klidu a pohody s našimi dárkovými poukazy na terapii lesem! Darujte nejen krásný okamžik spojení s přírodou, ale také odpočinek a regeneraci pro vaše blízké, ať už je to k narozeninám, svátku nebo jen tak, protože na to mají právo. Zpříjemněte jim chvíle klidu, který mohou prožít pod korunami stromů a prožijte společně nezapomenutelný zážitek v přírodě

TERMÍN A MÍSTO

 

V případě individuální terapie lesem, nás prosím kontaktujte přes formulář níže nebo přímo na telefoním čísle 608 600 409 s poptávkou individuální terapie lesem.

Dárkový poukaz
Cena poštovného 80 Kč bude zahrnuta ve faktuře a poukaz bude zaslán po uhrazení faktury