S tátou jsem silnější

Každý otec by měl být příkladem pro své dítě a pro chlapce obzvlášť. Dnešní doba nám v tomto kolikrát brání a pouta, která by měla vznikat na celý život jsou ohrožena.

Naším cílem je posílit tato pouta, započít chlapcovu cestu k mužství a zažít dobrodružství, která si budou společně táta i syn, pamatovat po celý život.

Pro děti a pedagogy

Les a jeho účinky působí na děti, stejně tak jako na dospělé. I přes to, že nemají tolik starostí a zvýšenou hladinu stresu, imunitní systém je posilován tak, jako u dospělých. Děti mohou získat kladný vztah k přírodě. Budou vědět co přírodě může škodit a čím ji naopak mohou pomoci. Ukážeme jim, že i v lese může být zábava a že čas strávený v lese může i dětem pomoci být zdravější, plni energie, mohou mít lepší kvalitu spánku a pociťovat celkovou pohodu.

Individuální terapie lesem

Jen průvodce a zájemce (možnost v páru), společně přijdeme na to, co je pro vás ideální a v čem se cítíte příjemně. Je pro nás důležité aby byl každý spokojený a naučil se zapojit smysly a využít léčivou sílu lesa a pokud na to potřebujete svůj klid a prostor, toto je volba pro vás.

terapie lesem pro firmemní klienty

Firemní zaměstnanci zažívají stále více stresových situací. Doma mají další věci, které je potřeba vyřešit a to vše nám bere energii, přivádí stres a to vede k horším pracovním výkonům.
Naši cílem je, vyvyrovat se takovým stavům, ukázat možnosti, jak být nabitý energií a skrze přírodu a vedení, být aktivní a plný sil.